Kızı Kendine Aşık Etmenin 18 Yolu

Kızı Kendine Aşık EtBir kızın size aşık olması için aşağıdaki 18 yolu uygulayın ve kalbinizin rehberliğinde davranmak yerine aklınızla hareket ederseniz onun kalbini kazanma yolunda başarılı olabilirsiniz ve hemen onu kendinize aşık edebilirsiniz!

#1 Acele Etmeyin. Acele etmeyin ve soğukkanlı davranın. Hoşlandığınız kıza hiçbir zaman niyetinizi çok belli etmeyin ve duygularınızı dökmek için aşırı istekli olmayın.

#2 Doğru miktarda ilgi gösterin. Bütün vaatlerinizi söylemeyin ve tüm ilginizi her zaman ona vermeyin. Bir kızı gerçekten hemencecik sıkmanın en kolay yolu budur. Olgun bir kadın bir erkeğin tüm önceliklerinin o kadın olmasından çok hoşlanır, ama kız daha genç olduğunda size biçtiği değer azalacak veya sizin her zaman sıkıcı bir erkek olduğunuzu sanacaktır.

#3 Kendinizi sevin. Bu gerçekten çok önemlidir. Kendinizi gerçekten seviyor musunuz? Eğer siz harika olduğunuzu düşünmüyorsanız bütün o güzel kızları harika bir erkek olduğunuza nasıl ikna edebilirsiniz? Kendinize aşık olun ve kendinize saygı duyun ve böylece dünya da sizi aynı şekilde görecektir!

#4 Sizin bir hayatınız olduğunu görmesini sağlayın. Kendinizi meşgul tutun ve kendinizi farklı aktivitelere dahil edin. Dışarı çıkın ve dünyanın keyfine varın. Haftasonları trekking’e gidin, birkaç eğlenceli kulübe katılın veya arkadaşlarınızla yeni bir şeyler yapmayı deneyin. Siz ve konuşmalarınız ne kadar ilginç olursa, kızı daha çok etkileyebilirsiniz.

#5 Harika görünün. Görünüm her kızın en büyük önceliğidir, ama gerçekten fit ve sağlıklı görünebilirseniz bu, sizin için kesinlikle bir avantaj olacaktır. Egzersiz yapın, sağlıklı bir görünüm kazanın, güzel giyinin ve etkileyici bir kokunuz olsun. Karşılaştığınız her kızda çok daha iyi bir ilk izlenim bırakacaksınız.

#6 Kendinize inanın. Eğer hiçkimse olduğunuzu düşünüyorsanız kendinize inanmanız hiç kolay değildir. Ama bu nedenle kadınlar konusunda başarısız olursunuz veya bir kızı etkilemeniz mümkün olmaz. Kendinize ve yeteneklerinize inanmaya başlayın ve dünyanın keyfini çıkarın.

#7 Güvensizliğinizi ortaya koymayın. Kıskanç yönünüzü hoşlandığınız kıza göstermeyin, özellikle de kız onu tavlamaya çalışan diğer erkeklerin dikkatini fazlasıyla çekiyorsa. Eğer sizi kıskanç ve güvensiz bir erkek gibi görürse ürpertici olduğunuzu düşünecektir. Biraz kıskançlık hoştur, ama sadece kız bundan hoşlandığını size yansıtıyorsa hoştur.

#8 Yapışkan olmayın. Bir kıza her zaman kendi alanını sağlayın. Onu her gece aramayın, sizi özlemesi için ona biraz fırsat verin.

#9 Güvenilir olun. Yardıma ihtiyacı olduğunda ona yardım edin. Onu beladan kurtarabilecek güvenilir adam olun.

#10 Arkadaşça ve yaramazca flört edin. Etrafta başka erkekler varsa sizinle flört etmesi daha zor olacaktır. O yüzden fırsat bulduğunuzda onunla yalnız kalmaya çalışın. Ve eğer önceden arkadaşça flört ediyorsanız bir sonraki aşamaya geçin.

#11 Ona dokunun. Dokunmanın gücü, bir kızı kendisine aşık etmek isteyen çoğu erkek için gözardı edilen bir şeydir. Onunla konuşurken ona dokunmak için bir bahane arayın.

#12 Ona onu sevdiğinizi söylemeyin. Bu büyük bir hatadır, en azından onun sizden hoşlandığının işaretlerini görmeden önce söylerseniz bir hatadır. Onun flört ediyor olsanız da her zaman aklınızda ne olduğunu merak etmesini sağlayın.

#13 Ona bir hediye verin. Ama hediyenin küçük bir şey olmasına dikkat edin. Sevebileceği küçük bir şey mesela bir kalem verebilirsiniz. Verdiğiniz hediyeyi her gördüğünde sizi hatırlayacaktır.

#14 Tüm kontrolü ona vermeyin. Onunla sıklıkla buluşun ve telefonda konuşun. Ama bir ya da iki gün için kendinizi geri çekin ve onun sizi aramasını bekleyin.

#15 Kendinizi özletin. Bu, onun birkaç gün uzaklaşmasına izin vereceğiniz kısa bir aşamadır. Böylece diğer adımlara geçmeden önce onun sizden ne kadar hoşlandığını anlamasını sağlamış olacaksınız. İkiniz de birbirinize gerçekten yakın hale geldikten sonra onun sizi özlemesini sağlayabilirsiniz.

#16 Her zaman hazır bulunmayın. Eğer bir kızın size aşık olmasını istiyorsanız orada bulunun. Ama eğer onun herhangi bir noktada sizi kullandığını hissederseniz geri adım atın ve ona meşgul olduğunuzu söyleyin. Unutmayın ki bir kız köle gibi davranan bir erkekle asla çıkmak istemez.

#17 Ama aşağılık adamın teki olmayın. Onun emirlerine her zaman amade olmayın ama bu tam bir aşağılık gibi davranmanız anlamına gelmez. Ona karşı sevimli ve nazik olun ve ona kesinlikle saygısızca veya kötü şekilde davranmayın.

#18 Ona bir kız arkadaş gibi davranın. Bir kıza dışarı çıkmayı teklif etmeden veya onu sevdiğinizi söylemeden önce bir erkek arkadaş gibi davranmaya başlayın. Etrafında olduğunuzda onun ihtiyaçlarını gözetin.

 

Kızla Tanışma Eğitimi Kitap Setini Okudun mu?

 

Kızlarla iletişim kurmakta zorlanıyor musun? Kızlara yaklaşmak istediğinde reddedilme korkusu mu yaşıyorsun?

Bu sorunları aşabilmen için, kızlarla tanışma ve etkileme sürecinde sana yol gösterecek harika bir kitap seti hazırladım.

Kızlarla tanışma dinamiklerini anlattığım bu kitap setinden şimdiye kadar yüzlerce erkek faydalandı.

Kızla Tanışma Eğitim Setini Hemen İncele!

 

 

Benzer Konular: